Fiat 500X Cross

od € 20.800
Modelový rad

Prehľad

Nový Fiat 500X Cross

Benzín - Nafta
95 - 150 K / 70 - 103 kW
Kombinovaná spotreba paliva 4,1 - 7,2 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
manuálna - automatická - automatická dvojspojková prevodovka

Podrobnosti

Opis vozidla

Nový 500X Cross

 

Absolútna sloboda. Všetko je súčasťou štandardu.

 

SUV vybavené pre všetky vaše dobrodružstvá.

Máte záujem o toto auto?

Dizajn

Na to, aby ste prežili každé svoje dobrodružstvo naplno, potrebujete smelý a osobitý 500X Cross.

 

 

POSVIEŤTE SI NA DOBRODRUŽSTVO

 

Hory, lesy, lúky alebo pláž? Asfaltová vozovka alebo poľná cesta? Voliteľné plne LED svetlomety nového 500X Cross perfektne osvietia celú cestu pred vami. Inovatívna technológia LED novej generácie poskytuje o 20 % viac svetla a spotrebúva o 66 % menej energie v porovnaní s bežnými halogénovými svetlometmi.

 

 

BUĎTE ŠTÝLOVÍ, BEZ OHĽADU NA TO, KAM SA CHYSTÁTE

 

Nové zadné LED svetlá vychádzajú z nezameniteľného dizajnového prvku rodiny 500, kde je uprostred združených svetiel odhalená farba karosérie. Buďte vždy viditeľní, rozpoznateľní a nezabudnuteľní.

 

 

OBJAVUJTE BEZ OBMEDZENIA

 

S novými offroadovými nárazníkmi je 500X Cross pripravený zdolávať aj tie najnáročnejšie výzvy.

Máte záujem o toto auto?

Interiér

VŽDY V PRÍJEMNOM PROSTREDÍ, IDEÁLNOM NA CESTOVANIE

 

Cestovať budete vždy pohodlne a štýlovo, bez ohľadu na to, kam sa vydáte. Každý detail interiéru 500X Cross bol navrhnutý tak, aby bol naozaj nezameniteľný a ikonický. Či už ide o sedadlá v textilu, palubnú dosku vo farbe karosérie alebo logo 500 na hlavových opierkach.

POHODLIE V KAŽDOM TERÉNE

 

Pri navrhovaní 500X Cross sme mali na pamäti jediný cieľ: zmeniť všetky vaše cesty na úžasne pohodlný zážitok, či už sa budete nachádzať na vozovke alebo budete objavovať nové trasy v teréne. Preskúmajte nový volant, ktorý je ešte ergonomickejší a má integrované ovládacie prvky.

VÁŠ PALUBNÝ POČÍTAČ

 

Všetky dôležité informácie o vašej trase sa zobrazujú v reálnom čase priamo na prehľadnom a užívateľsky interaktívnom 3,5“ displeji prístrojového panela. Vaša jazda v ústrety novým dobrodružstvám bude jednoduchšia a zábavnejšia.

Máte záujem o toto auto?

Konektivita

Buďte aj v kabíne vozidla v stálom spojení so svetom, rodinou a priateľmi. S 500X City Cross a Cross s najmodernejšou infotelematikou je to jednoduché a bezpečné.

APPLE CARPLAY

 

Funkcia zrkadlenia chytrého telefónu Apple CarPlay* je najšikovnejší a najbezpečnejší spôsob používania vášho telefónu iPhone za volantom. Môžete používať navigáciu, telefonovať, nechať si predčítať a posielať textové správy a prehrávať hudbu, a to bezpečne v režime handsfree a bez rozptyľovania pozornosti počas riadenia.

 

*Aplikácia Apple CarPlay nie je zatiaľ na slovenskom trhu podporovaná. CarPlay, iPhone a Siri sú registrované ochranné známky spoločnosti Apple Inc

 

 

Android AutoTM

 

Hudba, aplikácie a mnoho ďalšieho. So systémom zrkadlenia chytrého telefónu Android AutoTM sa vaša aplikácia zobrazí na obrazovke infotelematického systému 500X v jednoduchom a užívateľsky interaktívnom rozhraní, ktoré je usporiadané do jednoducho čitateľných stránok.

 

*Aplikácia Android AutoTM nie je zatiaľ na slovenskom trhu podporovaná. Android, Android AutoTM, Google Play a ďalšie označenia sú ochranné známky spoločnosti Google Inc.

Uconnect™ 7″ HD LIVE DAB a Uconnect™ 7″ HD LIVE DAB NAV 

 

Vydajte sa za ďalším skvelým dobrodružstvom. Súčasťou štandardnej výbavy verzií City Cross a Cross je infotelematický systém Uconnect™ so 7″ dotykovou obrazovkou v HD rozlíšení, digitálnym rádiom DAB (Digital Audio Broadcast) a funkciami zrkadlenia chytrého telefónu, pomocou ktorého jednoducho a bezpečne vybavíte hovory, nadiktujete a pošlete textové správy, započúvate sa do obľúbených zoznamov skladieb alebo si vyberiete najlepšiu trasu.

 

Štandardnou výbavou verzie  Cross v systéme Uconnect™ 7″ HD LIVE DAB s funkciami zrkadlenia chytrého telefónu je  aj  navigačný systém, ktorého súčasťou sú mapy TomTom s aktuálnymi informáciami o dopravnej situácii a počasí vrátane upozornení na prítomnosť rýchlostných radarov alebo nehody na vašej trase.

Mopar® Map Care

 

Svet sa neustále mení, ale vy s ním môžete držať krok. So službou Mopar® Map Care (bezplatná služba po dobu prvých troch rokov) môžete automaticky aktualizovať mapy navigačného systému vozidla.

Máte záujem o toto auto?

Technológie a bezpečnosť

Užívajte si dobrodružstvá v absolútnom bezpečí. Vo výbave modelu 500X nájdete najmodernejšie bezpečnostné technológie, ktoré vám pomôžu zvládnuť všetky podmienky na vozovke. 

 

 

ASISTENČNÉ SYSTÉMY A TECHNOLÓGIE

 

Inteligentný rýchlostný asistent

Nastavenie rýchlosti jedným kliknutím? Je to možné. Inteligentný rýchlostný asistent so systémom rozpoznávania dopravných značiek identifikuje aktuálny rýchlostný limit a umožňuje okamžite a bezpečne upraviť rýchlosť vozidla.

 

Sledovanie jazdných pruhov Lane Assist

Systém sledovania jazdných pruhov v modeloch 500X Cross a City Cross vás upozorní, ak nechcene a bez použitia smerových svetiel vybočíte zo svojho jazdného pruhu.

 

Adaptívny tempomat

Už nie je potrebné starostlivo sledovať a udržiavať rýchlosť vozidla, aby ste neprekročili povolený limit. S adaptívnym tempomatom si nastavíte želanú rýchlosť a model 500X ju bude udržiavať a zároveň prispôsobovať rýchlosti vozidiel pred vami.

 

Automatické núdzové brzdenie

Nebojte sa nečakaných prekážok. Systém automatického núdzového brzdenia v modeli 500X rozpoznáva prítomnosť vozidiel pred vami a je pripravený automaticky aktivovať núdzové brzdenie v prípade potreby.

 

Upozornenie na mŕtve uhly

V modeli 500X sa nemusíte obávať mŕtvych uhlov, pretože tento systém kontroluje prítomnosť iných vozidiel v najkritickejších miestach a upozorní vás na ne rozsvietením ikony v príslušnom vonkajšom spätnom zrkadle.

 

Detekcia prekážok za vozidlom

Ostražité oko na ceste, dokonca aj počas cúvania. Systém detekcie kríženia dráhy za vozidlom dokáže identifikovať vozidlá a objekty, ktoré sa nachádzajú kolmo k smeru jazdy, o čom vás informuje zvukovým signálom a ikonou na prístrojovom paneli.

POHODLIE A BEZPEČNOSŤ

 

6 airbagov

V 500X nájdete to najlepšie aj z hľadiska pasívnej bezpečnosti. Verzie Cross a City Cross sú štandardne vybavené šiestimi airbagmi, čo znamená, že v kabíne budete neustále v bezpečí.

 

 

Predné a zadné parkovacie senzory

Je jednoduchšie parkovať v meste alebo mimo mestá? S prednými a zadnými parkovacími senzormi, ktoré vás upozornia na prekážky okolo vozidla, je odpoveď jednoduchá. Kdekoľvek!

Máte záujem o toto auto?

Prehľad

Nový Fiat 500X Cross

Konfigurovať
Zostavte si svoj Fiat 500X Cross
Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoj nový Fiat 500X Cross vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy