Fiat 500L Kombi

od € 16.240
Modelový rad

Prehľad

Fiat 500L Kombi

Benzín - Nafta
95 - 120 K / 70 - 88 kW
Kombinovaná spotreba paliva 4,7 - 6,7 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
manuálna prevodovka

Podrobnosti

Opis vozidla

Nový 500L kombi: pozdvihnete im náladu, pozdvihne to náladu vám.

 

Kultový dizajn a maximálna všestrannosť. Až so 7 sedadlami je nový Fiat 500L vôbec najpriestrannejšou 500.

Máte záujem o toto auto?

Dizajn a karoséria

Dokonca aj veľká sestra má všetky črty rodiny 500-viek. Nový exteriér, ten istý objekt túžby.

 

Ikonický úsmev vychádza z nových „fúzikov“, mriežky chladiča a svetlometov.

 

Nová verzia sa rozširuje aj do bokov 500L kombi s chrómovanými lištami, kľučkami dverí a detailmi.

 

Chrómové detaily zodpovedajú rodinnému dizajnu 500. Nárazníky boli na novej 500L úplne prepracované a teraz ešte viac zvýrazňujú eleganciu nového modelu.

Máte záujem o toto auto?

Interiér a priestor

URČENÉ ĽUĎOM, KTORÍ JAZDIA KAŽDÝ DEŇ.

 

500L kombi je rozhodne tým pravým vozidlom pre vašu rodinu, ale predovšetkým pre vás. Od dizajnu prístrojovej dosky až po novú riadiacu páku a nové vyspelé 7“ rádio je každý detail navrhnutý tak, aby zväčšil radosť, ktorú za volantom zažívate.

 

 

CELÁ RODINA, VŠETKO NARAZ

 

Takže vy dvaja, váš najstarší syn, jeho sestra so svojím priateľom a dvojčatá? Bez obáv, je tu dosť priestoru pre každého. Vďaka pôsobivému objemu batožinového priestoru – až 638 litrov s 5 sedadlami v štandardnej konfigurácii a až 1704 litrov so sklopenými zadnými sedadlami – si môžete byť istí, že sa celá rodina bude zabávať a zažije v 500L kombi pohodlný výlet.

 

 

VIAC SEDADIEL ALEBO VIAC PRIESTORU, TO ZÁVISÍ OD VÁS

 

Cestujete na vzdialené zápasy, veziete nádejných hudobníkov a ich nástroje na koncerty alebo nakladáte batohy, stany a prieskumníkov? Sklopením dvoch zadných sedadiel získate ešte väčší kufor s 1704 litrami batožinového priestoru. Ak vaše deti pôjdu niekam s priateľmi, nebuďte prekvapení, keď sa všetci do vášho 500L kombi zmestia.

Máte záujem o toto auto?

Technológie

MULTIFUNKČNÝ VOLANT

 

S novou 500L kombi je technológia doslova na dosah ruky. Okrem mimoriadneho dizajnu vám nový multifunkčný volant umožňuje pohodlne ovládať všetky hlavné funkcie palubného počítača nepatrným pohybom prstov.

 

 

UCONNECT  LIVE

 

Infotelematický systém UConnect so službami LIVE si naozaj zamilujete. Pripojte sa k nemu svojím smartfónom pomocou Bluetooth, vstupu AUX alebo USB a vychutnajte si hudbu podľa svojho výberu v mobile alebo hudbu z kanálov Deezer a TuneIn, pustite si správy na Reuters alebo získajte najnovšie informácie o doprave, umiestnení rýchlostných kamier a počasí vďaka TomTom Live alebo si prečítajte príspevky na Facebooku a Twitteri. Nezabudnite používať aj jednu z mnohých aplikácií, ktoré UConnect ponúka: eco:Drive analyzuje váš štýl jazdy a dáva vám tipy na jeho zlepšenie a úsporu paliva; my:Car vám okrem stráženia servisných intervalov a nájdenia najbližšieho servisu Fiat môže pomôcť nájsť miesto, kde ste zaparkovali.

 

 

SATELITNÁ NAVIGÁCIA TomTom

 

Satelitná navigácia TomTom vám prináša najnovšie funkcie, ako napríklad IQ Routes obsahujúce najväčšiu existujúcu databázu ciest, ktorá vám pomôže nájsť najrýchlejšiu cestu do cieľa. Mapu si môžete dotykom zväčšiť na požadovanú mieru na 7“ dotykovej obrazovke s HD rozlíšením systému UConnect so službami LIVE.

 

 

TECHNOLÓGIA, KTORÁ VŠETKÝCH SPÁJA

 

500L kombi ponúka priestor pre sedem osôb, ale môžete zostať v spojení so všetkými ostatnými. Pretože táto technológia umožňuje, aby ste boli nepretržite pripojení, telefonovali a prijímali hovory, posielali správy, počúvali skladby a hľadali najlepšiu trasu svojej cesty bez toho, aby ste dali ruky preč z volantu. Každú jazdu navyše zjednoduší parkovacia kamera, multifunkčný volant alebo nový TFT displej.

Máte záujem o toto auto?

Výkon a bezpečnosť

MOTORY

 

Zážihový motor 1,4 95 k

Tento výkonný motor spĺňajúci normu Euro 6 zabezpečuje plynulý výkon a skvelú spotrebu paliva.

 

Naftový motor 95 HP 16V 1,3 MultiJet II

500L Cross je vybavený technológiou MultiJet II: inovatívne vstrekovače riadia až 8 vstrekov za cyklus, čím optimalizujú spaľovanie s použitím technológií najnovšej generácie ako IRS (tvarovanie vstrekovacej dávky), ktoré zlepšuje proces spaľovania na zníženie úrovne hluku.

 

Vznetový motor 1,6 Multijet II 120 k

Skvelý výkon od 120 koní 1,6 MultiJet II. Kompaktné turbodúchadlo motora s premenlivou geometriou umožňuje dokonca vyšší krútiaci moment od základného do vysokootáčkového rozsahu (320 Nm pri 1750 ot./min).

BEZPEČNOSŤ

 

Airbagy

Maximálna úroveň pasívnej bezpečnosti. Nikto sa nepostará o vašu rodinu tak ako rodina vozidiel 500L. Preto 500L ponúka 6 airbagov už v štandardnej výbave s možnosťou doplnenia kolenného airbagu vodiča.

 

500L kombi sa nikdy nedá vyrušiť

Vychutnajte si pokoj, ktorý pochádza z bezpečnej jazdy, so systémom autonómneho núdzového brzdenia. Radarový snímač v prednom nárazníku detekuje pri rýchlostiach do 30 km/h vzdialenosť od vozidla idúceho vpredu alebo prekážok a v prípade potreby aktivuje systém AEB, aby zabránil kolízii alebo ju zmiernil.

 

Absolútna stabilita

Jazdite v pokoji: O bezpečnosť vás aj vašej rodiny sa stará aj elektronická kontrola stability (ESC), a to hlavne v núdzových situáciách a na šmykľavom povrchu. Systém zahŕňa ASR a MSR, asistenta rozjazdu do kopca Hill Holder, ABS, ERM a DST.

MANIPULÁCIA

 

Máte kopec, na ktorý musíte vyjsť?

Rozbehnúť sa do kopca je s 500L úplne jednoduché. Asistent pri rozjazde do kopca Hill Holder totiž asi 2 sekundy udržiava tlak v brzdovej sústave, aby zabránil cúvnutiu dozadu, keď púšťate spojku. Nemusíte preto použiť ani ručnú brzdu.

 

Lepšia ovládateľnosť a vyššia bezpečnosť

Systém DST v podstate plní funkciu automatickej kontroly pretáčavosti a aktívnej korekcie vedenia vozidla. Zvyšuje bezpečnosť a zlepšuje ovládanie tým, že aktívne stimuluje správne konanie. Ak napríklad nastane šmyk, vyvinie DST ľahký krútiaci moment vo volante, čím vodičovi napovie, akým smerom ním má točiť, aby situáciu zvládol.

 

Bezpečnosť v každej situácii

Systém elektronickej kontroly proti prevráteniu ERM (Electronic Roll Mitigation) je najmodernejší systém, ktorý pomáha pri starostlivosti o vašu bezpečnosť tým, že rozpozná riziko prevrátenia a zabráni mu.

Máte záujem o toto auto?

Prehľad

Fiat 500L Kombi

Testovacia jazda
Ešte ste sa nerozhodli? Pred zakúpením si svoj nový Fiat 500L Kombi vyskúšajte.
Cenová ponuka
Vybrali ste si svoje vozidlo? Nenechajte si ho ujsť a požiadajte o cenovú ponuku.
Žiadosť o financovanie
Objavte výhodné finančné služby.

Stupeň výbavy